Trwa ładowanie...

Wrocław. Koronawirus. W Obornikach Śląskich zmarła starsza kobieta

W izolatorium w Obornikach Śląskich zmarła kolejna pacjentka. Wcześniej przebywała ona w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc, w którym doszło do zarażenia personelu i pacjentów koronawirusem. U kobiety nie wykryto jednak COVID-19.

Share
Wrocław. Koronawirus. W Obornikach Śląskich zmarła starsza kobietaŹródło: WP.PL
d1k4n34

W ubiegłym tygodniu pacjenci oddziału pulmonologicznego szpitala przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu zostali przewiezieni do izolatorium w Obornikach Śląskich. Była to reakcja na wykrycie koronawirusa u jednego z pacjentów Dolnośląskiego Centrum Chorób.

Koronawirus. Wrocław. Nie żyje starsza kobieta

W niedzielny wieczór z Obornik Śląskich dotarła informacja o śmierci kobiety w wieku około 60 lat. Z przeprowadzonych badań wynika, że nie cierpiała ona na koronawirusa. Zmagała się za to z chorobami układu odpornościowego.

Na Dolnym Śląsku wystąpiło już co najmniej 243 przypadków koronawirusa. Kwarantanną lub izolacją w związku z ryzykiem wystąpienia choroby objętych jest zaś prawie 5 tys. osób. Jak do tej pory, cztery osoby zmarły wskutek COVID-19.

To kolejny zgon na terenie izolatorium w Obornikach Śląskich. W ubiegły czwartek zmarł tam 66-letni mężczyzna. Zaraził się on koronawirusem, ale też od dawna walczył z wielonarządowym nowotworem. Do izolatorium trafił w stanie paliatywnym. Jako oficjalny powód śmierci wpisano nowotwór (LINK).

d1k4n34
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1k4n34
d1k4n34