Trwa ładowanie...

Wrocław. Koronawirus. Kino samochodowe w czasie pandemii. Sposób na bezpieczną rozrywkę

Koronawirus we Wrocławiu. Ogłoszony stan epidemii sprawił, że zamknięte są galerie handlowe i działające w nich kina. W tej sytuacji premierę niektórych filmów przesunięto, inne udostępniono w serwisach VOD. Wyjściem może być jednak kino samochodowe. Takie ruszy w maju we Wrocławiu.

Share
Wrocław. Koronawirus. Kino samochodowe w czasie pandemii. Sposób na bezpieczną rozrywkę
Źródło: Facebook.com
d1wta2a

Koronawirus sprawił, że w Stanach Zjednoczonych czy Niemczech wzrosło zainteresowanie kinem samochodowym. W obecnych czasach jest to bowiem dość bezpieczny sposób na oglądanie filmów. Każdy z widzów siedzi bowiem w swoim pojeździe, nie ma kontaktu z obcą osobą i zachowuje bezpieczny dystans.

Wrocław. Koronawirus. Kino samochodowe na czas kryzysu

Obecne realia sprawiły, że narodziła się idea "Auto Kino Wrocław". Osoby zaangażowane w tę inicjatywę chcą niemal codziennie prezentować na dużym ekranie popularne i lubiane filmy. Dokładna lokalizacja i lista filmów zostanie podana wkrótce.

d1wta2a

"Kino samochodowe jest realizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej" - podkreślono w wydarzeniu, jakie stworzono na Facebooku.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Żywność zdrożeje

Wstępnie organizatorzy "Auto Kino Wrocław" chcą, aby seanse ruszyły w maju. Projekcja filmów odbywałaby się od czwartku do niedzieli. Wstęp na teren kina samochodowego możliwy będzie od godz. 20, a film rozpoczynać się będzie od godz. 21.

W weekendy odbędzie się również pokaz rodzinny z popularnymi filmami dla dzieci i młodzieży. W tym przypadku wstęp możliwy będzie od godz. 17, a seans rozpocznie się o godz. 18.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d1wta2a

Podziel się opinią

Share
d1wta2a
d1wta2a