Trwa ładowanie...

Wrocław. Koniec utrudnień na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera. Wracają tramwaje

Dobiegła końca wymiana rozjazdów na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera. To oznacza, że począwszy od soboty, 28 sierpnia na swoje stały trasy wróciły tramwaje numer 2, 6, 7 i 17. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Share
Wrocław. Koniec utrudnień na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera. Wracają tramwajeWrocław. Koniec utrudnień na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera. Wracają tramwajeŹródło: MPK Wrocław
d3ufxpm

Od kilku tygodni trwały prace związane z wymianą rozjazdów na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera, przez co tramwaje linii 2, 6, 7 i 17 kursowały na zmienionych trasach. W sobotę, 28 sierpnia to się zmieniło.

Wrocław. Zakończenie etapu wymiany rozjazdów na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera

W związku z planowanym zakończeniem kolejnego etapu prac związanych z wymianą torowiska i rozjazdów na skrzyżowaniu ulicy Powstańców Śląskich i alei Hallera, od 28 sierpnia 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 2, 6, 7 i 17, które powrócą na swoje trasy przejazdu przez ulicę Powstańców Śląskich w kierunku pętli "Krzyki" i "Klecina".

Pracodawcy chcą wiedzy o szczepieniach. "To potrzebne, by zaplanować biznes, ale i ochronić pracowników"

Wrocław. Zakończenie etapu budowy parkingu park & ride na pętli tramwajowej "Klecina"

Zakończenie prac na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera nie jest jedyną dobrą wiadomością dla mieszkańców Wrocławia. Począwszy od soboty, 28 sierpnia tramwaje z powrotem dojeżdżają do pętli "Klecina".

d3ufxpm

W związku z planowanym zakończeniem kolejnego etapu prac związanych z budową parkingu "park & ride" na pętli tramwajowej "Klecina", od 28 sierpnia 2021 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 7 i 17, które powrócą na swoją stałą trasę przejazdu do pętli Klecina.

Kursy okresowej linii autobusowej 717 zostaną zlikwidowane,

Wrocław. Zakończenie prac związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej na ulicy Krzywoustego

W związku z zakończeniem prac na ulicy Krzywoustego od 28 sierpnia planowany jest powrót na stałe trasy linii autobusowych: D, N, 121, 128, 130, 131, 141, 151, 904, 911, 914, 921, 924 i kursów nocnych linii 241 i 251.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3ufxpm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ufxpm
d3ufxpm