Trwa ładowanie...
d2m9cc3

Wrocław: klub żużlowy przygotował lekcje dla kibiców

Stan epidemii sprawił, że co najmniej do Wielkanocy zamknięte będą polskie szkoły. W tej sytuacji lekcje przeprowadzane są w trybie on-line. Dodatkowy sposób na zajęcie najmłodszych znalazł też klub żużlowy - Betard Sparta Wrocław.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(WP.PL, Fot: Wojciech Tarchalski)
d2m9cc3

Pandemia koronawirusa uderza w każdą dziedzinę życia. Zamknięte są nie tylko szkoły i inne placówki oświatowe, ale też galerie handlowe czy sklepy. We wtorek rząd Mateusza Morawieckiego zaostrzył nawet restrykcje, zmuszając Polaków do pozostania w domach.

Uczniowie muszą się w tej sytuacji przestawić na lekcje w trybie on-line. Wszystko po to, aby nie stracić kilku tygodni roku szkolnego. Na oryginalny pomysł w tych trudnych czasach wpadli też szefowie żużlowej Betard Sparty Wrocław.

Wrocławski klub w najbliższych dniach będzie publikować w swoich social mediach oraz na stronie internetowej specjalne… lekcje. Wszystko w ramach cyklu nazwanego #homeeducation. Na pierwszy ogień poszła lekcja WF-u pod nadzorem Mariusza Cieślińskiego, eksperta od przygotowania kondycyjnego.

d2m9cc3

W trakcie pierwszej lekcji Cieśliński wyjaśnił "uczniom", na czym polega takie pojęcie jak izolacja epidemiologiczna. Podkreślił też jak ważne w obecnej sytuacji jest nie tylko dbanie o higienę i swoje samopoczucie, ale też o odpowiedni ubiór. Dlatego zalecił wszystkim stosowanie bielizny termoaktywnej.

Najważniejsza wiedza zyskana po lekcji z Cieślińskim? Jak przekonuje sam trener, w obecnej chwili najlepiej zrezygnować z intensywnego wysiłku, a jeśli jesteś przeziębiony - #zostańwdomu.

Betard Sparta Wrocław zapowiada dalsze lekcje z cyklu #homeeducation - w środę kibiców czekają zajęcia z historii, a w piątek geografia.

Podziel się opinią

Share

d2m9cc3

d2m9cc3
d2m9cc3