Trwa ładowanie...
duqmm3u

Wrocław: Jak spędzić ferie zimowe 2020?

Uczniowie z Dolnego Śląska jako ostatni będą się cieszyć odpoczynkiem w czasie ferii zimowych 2020. 2 wolne od nauki tygodnie rozpoczną się już 10 lutego, a skończą 23 lutego. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowano we Wrocławiu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ferie na Dolnym Śląsku rozpoczną się już 10 lutego. Na dzieci i młodzież czeka we Wrocławiu wiele atrakcji.
Ferie na Dolnym Śląsku rozpoczną się już 10 lutego. Na dzieci i młodzież czeka we Wrocławiu wiele atrakcji. (123RF)
duqmm3u

Ferie zimowe 2020 we Wrocławiu

Wrocław jak zwykle przygotował wiele możliwości na niezapomniane spędzenie ferii. W stolicy Dolnego Śląska nie zabraknie zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży. Oto najciekawsze z nich:

  • Kreatywne ferie w CRZ Krzywy Komin – to propozycja dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Pięciodniowe cykle warsztatów multidyscyplinarnych będą prowadzić artyści i animatorzy z wieloletnim doświadczeniem. Eksperymenty, zabawy i spotkania ze sztuką z pewnością wpłyną pozytywnie na kreatywność dzieciaków.
  • Ferie w CK Agora – warsztaty, które przeniosą dzieci w wieku 7 – 10 lat na niezwykłą Grenlandię. Uczestnicy poznają wszystkie tajemnice największej wyspy świata – dowiedzą się wiele o lodowcach, fokach, niedźwiedziach polarnych oraz o niezwykłych zwyczajach i kulturze w tej części świata. W programie między innymi: warsztaty teatralne, prezentacje multimedialne, quizy, warsztaty rękodzielnicze i plastyczne, na przykład budowanie igloo.
  • AquaFerie w Aquapark Wrocław – półkolonie w basenie to propozycja dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Dzieci nauczą się jak nie bać się wody i jak bezpiecznie się w niej bawić. Instruktorzy podszlifują umiejętności pływackie uczestników lub nauczą wszystkiego od podstaw. Będzie można również zdobyć kartę pływacką.
  • ZOO TEAM – nie można wyobrazić sobie bliższego kontaktu z naturą w czasie ferii 2020 niż w ZOO TEAM. To niezwykła wystawa zwierząt egzotycznych, na której organizatorzy umożliwiają znacznie więcej, niż tylko podziwianie okazów. W czasie ferii uczestnicy będą mieli okazję do bliższego kontaktu z jaszczurkami, wężami, pająkami, skorpionami, jeżami, czy królikami.
  • Ferie we Wrocławskim Klubie Formaty – to połączenie nauki i zabawy, propozycja dla dzieci między 6. a 11. rokiem życia. Na uczestników czeka cała masa zajęć edukacyjnych, plastycznych, muzycznych, ruchowych i zabaw integracyjnych. Ferie 2020 w Formatach przebiegną pod hasłem "Zimowi bohaterowie", każdy dzień będzie miał inny charakter - zaplanowano między innymi: Dzień Przyjaciół Zwierzaka, Dzień Poszukiwaczy Skarbów, Dzień Odkrywców, Dzień Książki czy Dzień Ziemi.
duqmm3u

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zjawiskowy zachód słońca nad Polską. Niesamowite zdjęcia

duqmm3u

Podziel się opinią

Share
duqmm3u
duqmm3u