Trwa ładowanie...

Wrocław. Iluminacje w Ogrodzie Botanicznym aż do Walentynek. Zachwycają mieszkańców

Duże zainteresowanie pokazami świetlnymi w Ogrodzie Botanicznym sprawiło, że iluminacje w tym miejscu będzie można zobaczyć aż do 14 lutego. Oświetlenie i laserowe mappingi liniowe oraz barwne pokazy laserów przestrzennych można oglądać od godz. 17.00 do godz. 21.00.
Share
Wrocław. Iluminacje w Ogrodzie Botanicznym aż do Walentynek. Zachwycają mieszkańców
Wrocław. Iluminacje w Ogrodzie Botanicznym aż do Walentynek. Zachwycają mieszkańcówŹródło: YouTube
d3t3rde

Ogród Botaniczny zdecydował się na efektowne iluminacje przed Bożym Narodzeniem i szybko okazało się, że w dobie koronawirusa, gdy wiele atrakcji jest zamkniętych, wrocławianie pokochali specjalne pokazy. Efekt jest taki, że wrocławski ogród przeżywa oblężenie.

Wrocław. Iluminacje w Ogrodzie Botanicznym aż do Walentynek. Zachwycają mieszkańców

Spora część mieszkańców Wrocławia zdążyła już zapomnieć o Bożym Narodzeniu i Ogród Botaniczny planował rezygnację ze swojej atrakcji. Jednak ogromne zainteresowanie pokazami sprawiło, że będzie można je podziwiać aż do Walentynek.

d3t3rde

Pokazy iluminacji i spektakle laserowe odbywać się będą w kolejne weekendy (od piątku do niedzieli). Dodatkowo nowością będzie mapping 3D pod nazwą "Zaczarowany zamek".

Smog dusi Polskę. Wrocław, Warszawa i Kraków w światowej czołówce

Odwiedzający Ogród Botaniczny będą mogli też zobaczyć takie pokazy jak Świąteczna Bajka Xmas i Arena Sztuki Wrocławskich Artystów Ulicznych, którzy będą śpiewać nie tylko świąteczne i popularne piosenki. Dodatkowo zaplanowano pokazy iluzjonisty, magika czy połykacza ognia.

d3t3rde

Wrocław. Pokazy w Ogrodzie Botanicznym. Ceny biletów:

  • Dzieci do lat 3 bezpłatnie,
  • Dzieci i młodzież do lat 18 - 10 PLN,
  • Dorośli - 25 PLN,
  • Osoby niepełnosprawne - 15 PLN,
  • Wrocławska Karta Dużej Rodziny - 5 PLN od osoby
d3t3rde

Organizatorzy pokazy zobowiązują odwiedzających Ogród Botaniczny do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego, a także do zasłaniania ust i nosa, zgodnie z przyjętymi wymaganiami obowiązującymi w kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3t3rde

Podziel się opinią

Share
d3t3rde
d3t3rde