Trwa ładowanie...
dhid4v6

Wrocław. Hydropolis może wreszcie zaprosić do siebie zwiedzających

Od 6 czerwca, zgodnie z rozporządzeniem rządu, większość obiektów może zostać ponownie otwartych w ramach ostatniego etapu odmrażania gospodarki. My także – wyjaśnia Martyna Bańcerek, rzeczniczka prasowa Hydropolis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wystawa "Przeciek" zostanie otwarta w Hydropolis 6 czerwca
Wystawa "Przeciek" zostanie otwarta w Hydropolis 6 czerwca (Materiały prasowe)
dhid4v6

Wreszcie koniec zamieszania. Pierwotnie wrocławskie centrum wiedzy o wodzie zapraszało do siebie od 26 maja. Jednak dzień wcześniej instytucja oznajmiła, iż otrzymała list od Sanepidu, z którego wynikało, że nie może jeszcze przyjmować zwiedzających.

Chodziło o to, że Hydropolis jest statutowo pozaszkolną placówką edukacyjną, zatem podlega innym przepisom. Kiedy już jednak w kolejnym etapie odmrożenia zezwolono na otwieranie się innych placówek - takich jak siłownie, czy baseny - i wrocławska atrakcja będzie już mogła funkcjonować.

Hydropolis wznawia działalność w najbliższą sobotę od godziny 10.00 Zwiedzający będą musieli zachować środki ostrożności: dystans, maseczki, rękawiczki. Te będą rozdawane w Pawilonie Kasowym.

dhid4v6

Przy kasach będzie mogło jednorazowo być 5 osób, a na wystawie - 100.

Na początek wystawa "Przeciek", która będzie czynna do 31 października. Kuratorka na pierwszym oprowadzaniu opowie m.in. o tym, ile wody potrzeba do produkcji pary jeansów. Dowiemy się co wpływa na ilość i jakość wody.

W lasach pojawiły się grzyby. "To jeszcze nie jest wysyp"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dhid4v6

Podziel się opinią

Share

dhid4v6

dhid4v6