Trwa ładowanie...

Wrocław. Dobromat Przylądka Nadziei. Maszyna do pomagania

W Centrum Handlowym Borek stanął wpłatomat, na który przelewać można pieniądze na wsparcie małych wojowników walczących z nowotworem we wrocławskiej klinice Przylądek Nadziei. Drogę do tych zbiórkomatów wyznaczają specjalne naklejki.

Share
Wrocław. Pomaganie jest łatwe. Dzieci walczące z nowotworami we wrocławskiej klinice wspomóc można korzystając z "dobromatu"
Wrocław. Pomaganie jest łatwe. Dzieci walczące z nowotworami we wrocławskiej klinice wspomóc można korzystając z "dobromatu"Źródło: Przylądek Nadziei
ddsuykf

Serca najlepione na posadzce wskazują drogę i zwracają uwagę. Teraz trudno przeoczyć takie instalacje. Dzięki nim można błyskawicznie, nie tracąc czasu, podczas zakupów w pasażu galerii Borek uczynić coś dobrego i poprawić życie dzieci z chorobą nowotworową.

ddsuykf

Użycie "maszyny do pomagania" jest bardzo proste. Wystarczy podejść, użyć swojej karty i przelać dowolną kwotę na placówkę, która od lat specjalizuje się w leczeniu dzieci zmagających się z nowotworami.

Ponadregionalne Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu powstało z inicjatywy Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Jest największym w Polsce dziecięcym ośrodkiem przeszczepowym. To tu co roku rozgrywa się walka o życie prawie 2 tysięcy dzieci, które do Przylądka Nadziei przyjeżdżają z całej Polski.

Wrocław. Dobromat Przylądka Nadziei. Maszyna do pomagania

Jednocześnie fundacja nieustająco poszukuje środków na swoją działalność - potrzeby są ogromne. Każda złotówka wspiera chore dzieci i pomaga ludziom, którzy codziennie walczą o ich życie. Pieniądze wpłacane na Przylądek Nadziei zapewniają dzieciom nierefundowane lekarstwa, rehabilitację oraz opiekę psychologiczną. Fundacja apeluje także o jeden procent od podatku, który może przekazać im każdy rozliczający się z Urzędem Skarbowym podatnik, wpisując KRS Kliniki Onkologi i Hematologii Dziecięcej.

Mateusz Morawiecki przed Trybunał Stanu? Bolesław Piecha i Katarzyna Lubnauer o raporcie NIK

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
ddsuykf

Podziel się opinią

Share
ddsuykf
ddsuykf