Trwa ładowanie...

Wrocław. Bójka na bramkach na A4. Czeski kierowca zaatakował motocyklistę!

Wysokie temperatury nie pomagają w trzymaniu nerwów na wodzy. W niedzielę na bramkach do poboru opłat na autostradzie A4 doszło do bójki pomiędzy czeskim kierowcą osobowego Volkswagena Passata a motocyklistą. Nagranie trafiło do sieci.

Share
Wrocław. Bójka na bramkach na A4. Czeski kierowca zaatakował motocyklistę!
Wrocław. Bójka na bramkach na A4. Czeski kierowca zaatakował motocyklistę!Źródło: YouTube
d29yfxj

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez wideorejestrator zamontowany w jednym z samochodów, czekających w kolejce do bramek. Motocykliści z Polski próbowali prawą stroną ominąć pojazdy oczekujące na pobór opłat. Jednym z nim był Volkswagen Passat na czeskich tablicach rejestracyjnych. 

Wrocław. Bójka na bramkach na A4. Czeski kierowca zaatakował motocyklistę!

Jak widać na nagraniu, polski motocyklista próbował minąć Czecha. Ten nie chciał jednak ustąpić miejsca i ewidentnie zajeżdżał Polakowi drogę. Kierowca jednośladu zirytował się i w pewnym momencie kopnął w stojące auto. To rozzłościło obcokrajowca.

Obywatel Czech wysiadł ze swojego pojazdu bez koszulki i wyzwał motocyklistę na pojedynek. Ten siadł z jednośladu i podjął rękawicę. Doszło do bójki. Kierowca samochodu wyglądał na fizycznie potężniejszego, jednak został szybko sprowadzony na ziemię. Nagranie kończy się przed momentem zakończenia sporu. 

d29yfxj

Gowin bez ogródek o Tusku. Przypomniał, co zrobił 8 lat temu

Dzięki postawie osoby postronnej, sytuację udało się jednak załagodzić i każdy z uczestników pojechał w swoją stronę. Takie zdarzenia nie powinny jednak mieć miejsca. W korku do bramek stało wiele pojazdów, w części z nich znajdowały się dzieci, które widziały całą sytuację. Agresja na drodze to wciąż poważny problem. W tym przypadku ani jedna, ani druga strona nie zachowała się dobrze. 

Konflikty należy wyjaśniać, jednak nie w taki sposób. Kierowców nie tłumaczy nawet wysoka temperatura, która z pewnością nie pomaga w racjonalnej ocenie sytuacji. Każdy powinien potrafić trzymać nerwy na wodzy, tym bardziej, że były to dwie dorosłe osoby. 

d29yfxj

Bójka motocyklisty z czeskim kierowcą na bramka przy A4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d29yfxj

Podziel się opinią

Share
d29yfxj
d29yfxj