Trwa ładowanie...

Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Stworzył się ogromny korek

Przed godz. 10 na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale uszkodzone pojazdy blokują prawy pas. W efekcie na A4 utworzył się gigantyczny korek, który ma ponad 15 kilometrów.

Share
Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Stworzył się ogromny korek
Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Stworzył się ogromny korekŹródło: OSP Smolec
dx801nu

To nie jest udany poranek dla kierowców poruszających się po Wrocławiu i okolicach. Przed godz. 10 na autostradzie A4 na trasie Legnica-Wrocław doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. Podróżowało nimi osiem osób, na szczęście nikt nie został poważnie ranny.

Uszkodzone samochody zablokowały jednak prawy pas jezdni. Na miejscu pojawiły się służby, ale będą one potrzebowały czasu na zabranie pojazdów z jezdni. Tymczasem już teraz korek na autostradzie A4 ma ponad 15 kilometrów długości.

Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Stworzył się ogromny korek

Na miejscu pracują m.in. policjanci, służba drogowa, straż pożarna z Kątów Wrocławskich i ochotnicy ze Smolca. Ruch odbywa się powoli tylko jednym pasem, co generuje korki. Kierowcy proszeni są o cierpliwość i wyrozumiałość, bo rozładowanie zatoru może potrwać nawet kilka godzin.

dx801nu

Czarnek fanem Unii Europejskiej? "On kompletnie jej nie rozumie"

Alternatywą jest skorzystanie z innej trasy. Autostradę A4 można ominąć poprzez zjazd na węźle Kostomołoty, przejazd przez Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice. W ten sposób można dojechać do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, z której ponownie wjedziemy na A4.

Kierowcy muszą się jednak liczyć z tym, że w związku z zablokowaniem autostrady A4 również w Kątach Wrocławskich i Pietrzykowicach będzie wzmożony ruch samochodowy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dx801nu

Podziel się opinią

Share
dx801nu
dx801nu