Trwa ładowanie...

Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Policja ostrzega

We wtorek ok. godz. 15 na autostradzie A4 w kierunku Legnicy, między węzłami Bielany Wrocławskie i Wrocław Południe, doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Autostrada A4 jest w tej chwili zablokowana. Policja apeluje do kierowców o wybranie alternatywnej trasy i zachowanie ostrożności.

Share
Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Policja ostrzega
Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Policja ostrzegaŹródło: Policja
d28n444

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do kolizji trzech samochodów osobowych doszło ok. godz. 15 na 151. kilometrze autostrady A4 - na jezdni w kierunku Legnicy. Nie ma informacji o poszkodowanych.

Wrocław. Autostrada A4 zablokowana. Policja ostrzega

Rozbite samochody uniemożliwiają jednak przejazd, przez co autostrada A4 w kierunku Legnicy jest zablokowana. Z tego powodu utworzył się już kilkukilometrowy korek. Dlatego też policja apeluje do kierowców, by wybrali alternatywną trasę - chociażby poprzez skorzystanie z drogi krajowej nr 94.

Funkcjonariusze podkreślają też, by zachować szczególną ostrożność, by czekając w korku na A4 nie doprowadzić do kolejnego zdarzenia.

Jarosław Kaczyński o Mateuszu Morawieckim. Szymon Hołownia zirytowany

Wtorek jest dość pechowym dniem na autostradzie A4. Kilka godzin wcześniej doszło bowiem do dwóch wypadków w okolicach węzła Sośnica pod Gliwicami.

d28n444

Najpierw zderzyły się tam trzy samochody osobowe, a następnie na jezdni w kierunku Wrocławia doszło do kolizji trzech samochodów ciężarowych z naczepami. W momencie wystąpienia tego zdarzenia, służby nadal pracowały na miejscu pierwszego wypadku.

Na węźle Sośnica w okolicach Gliwic przecinają się autostrady A1 i A4. Dodatkowo do tego węzła przyłączona jest Drogowa Trasa Średnicowa, która łączy centra największych śląskich miast.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d28n444

Podziel się opinią

Share
d28n444
d28n444