Trwa ładowanie...
d3flifr

Wrocław. Akcja CBŚP na Moście Milenijnym. Jedna osoba zatrzymana

Krótko przed godz. 9 doszło do akcji Centralnego Biura Śledczego Policji na Moście Milenijnym. Funkcjonariusze zablokowali jeden z pojazdów, użyli granatów hukowych. Na miejscu zatrzymano jedną osobę. CBŚP nie zdradza szczegółów interwencji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Akcja CBŚP na Moście Milenijnym. Jedna osoba zatrzymana
Wrocław. Akcja CBŚP na Moście Milenijnym. Jedna osoba zatrzymana (Facebook.com)
d3flifr

"Jakaś gruba akcja" - napisał jeden z użytkowników Facebooka na grupie poświęconej utrudnieniom w ruchu oraz interwencjom policji na terenie Wrocławia. Jak się okazało, na Moście Milenijnym interweniowało Centralne Biuro Śledcze Policji.

Wrocław. Interwencja CBŚP. Granaty hukowe akcji

Ok. godz. 8.30 osoby pracujące na terenach przy Moście Milenijnym, gdzie powstaje m.in. nowe osiedle, usłyszeli huki oraz koguty policyjne. Jak się okazało, była to zorganizowana akcja Centralnego Biura Śledczego Policji. Według informacji "Gazety Wrocławskiej", w trakcie jej trwania zatrzymano jedną osobę.

d3flifr

CBŚP nie podaje szczegółów akcji, ani danych osoby zatrzymanej. Wiadomo jedynie, że funkcjonariusze zmuszeni byli skorzystać z granatów hukowych, stąd okoliczni mieszkańcy mogli słyszeć odgłosy przypominające wybuchy.

To kolejna zorganizowania akcja służb w ostatnich dniach w stolicy Dolnego Śląska. Niedawno funkcjonariusze przeprowadzali czynności mające związek z szajką kradnącą samochody na terenie Wrocławia. W godzinach porannych na kilku drogach wylotowych z miasta dochodziło do kontroli pojazdów i przeszukiwania ich zawartości.

Czytaj także: Koronawirus. Wrocław. Ruszyło odkażanie przystanków

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

ZOBACZ WIDEO: Protest przedsiębiorców. "Zamiast protestu proponujemy rozmowy. Chyba że cel jest inny"

d3flifr

Podziel się opinią

Share

d3flifr

d3flifr