Trwa ładowanie...
d3z15aa

Tragiczny wypadek na DK 15 pod Miliczem. Nie żyje 22-latek

Śmiertelny wypadek w Miłochowicach na krajowwej "15". W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 22-latek. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śmiertelny wypadek na DK15 w Miłochowicach pod Miliczem. 22-latek zginął przygnieciony autem.
Śmiertelny wypadek na DK15 w Miłochowicach pod Miliczem. 22-latek zginął przygnieciony autem. (East News, Fot: Adam Staskiewicz/East News)
d3z15aa

Pierwsze zgłoszenie o wypadku policja otrzymała około godziny 12.20.

Milicz. Śmiertelny wypadek na DK 15

- Na drodze krajowej numer 15 między Miliczem a Trzebnicą miał miejsce śmiertelny wypadek - przekazał podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

d3z15aa

Jak sprecyzował policjant, do zdarzenia doszło w miejscowości Miłochowice. - 22-latek kierujący mercedesem na zakręcie wypadł z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu - poinformował oficer prasowy.

Czytaj również: Śmiertelny wypadek na torach. Kobieta nie żyje

Zobacz też: Beata Mazurek skrytykowała PO. Małgorzata Kidawa-Błońska jej odpowiedziała

Milicz. "Auto przygniotło kierowcę"

22-latek poniósł śmierć na miejscu. - Auto przewróciło się na bok i przygniotło kierowcę. Badamy przyczyny tego wypadku - dodał podinsp. Sławomir Waleński.

d3z15aa

Według informacji policji, droga w miejscu wypadku wciąż jest zablokowana. - Trwają policyjne czynności. Kierowcy są kierowani na objazdy. Nie wiem ile jeszcze to potrwa - przekazał oficer prasowy.

Objazd prowadzony jest przez miejscowości Świebodów oraz Wierzchowice.

Milicz. Na DK15 także strażacy

Na miejscu poza policją pracują także cztery zastępy straży pożarnej. - Ponieważ kierujący mercedesem wypadł z pojazdu i został nim przygnieciony, nasze działania skupiają się głównie na stabilizacji pojazdu - przekazał kpt. Dominik Kucharski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Miliczu.

Jak dodał strażak, w celu podniesienia pojazdu konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. - Wykorzystaliśmy do tego podnośnik oraz poduszki hydrauliczne - tłumaczył.

Czytaj też: Katowice. Tragiczny wypadek z udziałem TIR-a. Nie żyje pieszy

Byliście świadkami wypadku? Dajcie znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d3z15aa

Podziel się opinią

Share
d3z15aa
d3z15aa