Trwa ładowanie...

Sylwester 2020. Godziny otwarcia sklepów - Wrocław. Do której są czynne sklepy?

Sylwester 2020 będzie inny od wszystkich dotychczasowych. Wszystko za sprawą COVID-19 i wprowadzonych obostrzeń. W czwartek nie należy oczekiwać hucznych imprez, ale sklepy będą czynne krócej niż zwykle. Do której zrobimy zakupy?
Share
Sylwester 2020. Godziny otwarcia sklepów - Wrocław. Do której są czynne sklepy?
Sylwester 2020. Godziny otwarcia sklepów - Wrocław. Do której są czynne sklepy?Źródło: money.pl, Fot: Rafał Parczewski
d2v4cfb

Sylwester 2020 odbywa się w dobie koronawirusa. Z tego względu witanie Nowego Roku będzie wyglądać znacznie inaczej niż w poprzednich latach - zakazane jest gromadzenie się ludzi powyżej 5 osób, zamknięte są restauracje i hotele, a rząd apeluje do Polaków o odpowiedzialność i unikanie przemieszczania się w noc sylwestrową.

Sylwester 2020. Godziny otwarcia sklepów - Wrocław. Do której są czynne sklepy?

Mimo wprowadzenia obostrzeń i zagrożenia wynikającego z koronawirusa, część wrocławian zdecyduje się na zorganizowanie małych uroczystości, by spędzić Sylwester 2020 z najbliższymi. Dlatego rodzi się ważne pytanie - do której otwarte są sklepy?

d2v4cfb

31 grudnia centrum handlowe Magnolia Park, w którym znajdziemy m.in. Carrefour czynne będzie do godz. 17. Należy przy tym pamiętać, że galerie handlowe działają w ograniczonym zakresie, dlatego większość placówek w nich jest zamknięta. Jednak sam sklep Carrefour w Magnolii czynny będzie do godz. 18. Podobnie ma się to w przypadku sklepu Carrefour mieszczącego się w Factoria Park przy ul. Granicznej.

Szczepionka na COVID-19. Kiedy szczepienia młodszych? Lekarz jest dobrej myśli

Carrefour posiada również swój sklep w Galerii Dominikańskiej - on również będzie czynny do godz. 18, podobnie zresztą jak placówka francuskiej sieci mieszczącą się w Centrum Handlowym Borek.

d2v4cfb

We Wrocławiu sieć swoich sklepów posiada również Auchan. Placówki w Centrum Handlowym Korona czy działające na wrocławskich Bielanach również będą czynne do godz. 18.

Jeśli chodzi o sieć Lidl, sklepy będą otwarte do godz. 19. Na pracę do godz. 19 zdecydowała się też Biedronka. W przypadku placówek Aldi i Netto zakupy zrobimy do godz. 18.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v4cfb

Podziel się opinią

Share
d2v4cfb
d2v4cfb