Trwa ładowanie...

Świdnica. Nie żyje policjant. To było samobójstwo

W ubiegły weekend w Świdnicy prowadzona była zakrojona na szeroką skalę akcja policyjna, w której wykorzystano helikopter i psy tropiące. Wszystko po tym, jak odnaleziono ciało jednego z funkcjonariuszy. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Share
Świdnica. Nie żyje policjant. To było samobójstwoŚwidnica. Nie żyje policjant. To było samobójstwoŹródło: Policja
dsfmbj6

Jak informuje portal swidnica24.pl, w ubiegły weekend w Świdnicy przeprowadzono akcję policyjną zakrojoną na szeroką skalę. Wykorzystano w niej helikopter i psy tropiące. Działania funkcjonariuszy miały związek ze śmiercią jednego z pracowników Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Mundurowych i psy tropiące można było dostrzec m.in. w okolicach ul. Kątnej w Świdnicy oraz w Bojanicach. Świdnicka policja nie chce zdradzać informacji na temat szczegółów zdarzenia. Lokalny portal ustalił jednak, że w Świdnicy doszło do samobójczej śmierci policjanta.

Świdnica. Nie żyje policjant. To było samobójstwo

Prokuratura Rejonowa w Świdnicy wszczęła już śledztwo ws. samobójczej śmierci funkcjonariusza. Według nieoficjalnych informacji, miał on zastrzelić się z broni służbowej.

Tłumy na plażach. Beztroska trwa w najlepsze. "Nie zauważyliśmy wirusa"

- Postępowanie ma związek z prowadzonymi przez policję działaniami w ostatnich dniach. Ze względu na dobro śledztwa więcej informacji na obecnym etapie nie będziemy udzielać - informuje prokurator Beata Piekarska-Kaleta z świdnickiej prokuratury.

dsfmbj6

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy możesz się zgłosić do Ośrodków Interwencji Kryzysowej (OIK), które są w każdym większym mieście. Możesz tam otrzymać pomoc psychologiczną, prawną, socjalną. Część OIK-ów jest czynna całą dobę i np. prowadzi noclegownie. Co ważne, pomoc jest bezpłatna i nie musisz posiadać ubezpieczenia.

dsfmbj6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsfmbj6