Trwa ładowanie...
sobótka

Sobótka. Tragiczny pożar. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny pożar mieszkania w Sobótce (woj. dolnośląskie). Jak poinformowały służby, wewnątrz znaleziono ciała dwóch osób. Śledztwo prowadzi prokuratura.

Share
Sobótka. Tragiczny pożar. Nie żyją dwie osoby
Źródło: Pixabay
d3knx2p

Pożar wybuchł w mieszkaniu, które znajduje się w kamienicy położonej przy ulicy Mickiewicza. - Informacja o tym wpłynęła do nas około godziny 2 w nocy - poinformował w rozmowie z Kontaktem 24 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Sobótka. Tragiczny pożar mieszkania

Z informacji straży wynika, że większość osób zdołała się ewakuować jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej. - 33 osoby ewakuowały się jeszcze przed przyjazdem strażaków - powiedział dyżurny wrocławskiej straży pożarnej.

d3knx2p

Mimo szybkiej reakcji strażaków, po wejściu do budynku znaleziono zwłoki dwóch osób. Na ten moment służby nie udzielają informacji co do płci i wieku ofiar.

Zobacz też: Oburzenie po słowach <a href="https://wiadomosci.wp.pl/ryszard-terlecki-6151229873371265c">Terleckiego</a>. Deklaracja wicemarszałka

Sobótka. Tragiczny pożar. Na miejscu prokurator

Według informacji straży pożarnej, akcja na miejscu wciąż trwa. Przed godziną 7 do kamienicy przyjechał prokurator. To on poprowadzi śledztwo ws. okoliczności w jakich doszło do pożaru.

Trwa też dogaszanie ognia. W mieszkaniu wciąż pracują strażacy z okolicy Sobótki.

d3knx2p

Jak donosi "Radio Wrocław" pożar nie naruszyły pozostałych mieszkań, a ich lokatorzy powinni móc wrócić do nich już wkrótce. Wcześniej decyzję będzie musiał wydać jednak inspektor nadzoru budowlanego.

Źródło: "Radio Wrocław" / Kontakt 24

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d3knx2p

Podziel się opinią

Share
d3knx2p
d3knx2p