Trwa ładowanie...

Pogoda. Wrocław. 23 lutego - prawie jak pierwszy dzień wiosny. Kilka dni z bardzo ładną aurą

Pogoda we Wrocławiu. We wtorek wrocławianie będą mogli poczuć zapach wiosny. Na termometrach pojawi się 15 st. C. W kolejnych dniach będzie jeszcze cieplej. Na razie nic nie zwiastuje powrotu do mroźnej zimy.
Share
Pogoda. Wrocław. 23 lutego 2021 - prawie jak pierwszy dzień wiosny. Kilka dni z bardzo ładną aurą
Pogoda. Wrocław. 23 lutego 2021 - prawie jak pierwszy dzień wiosny. Kilka dni z bardzo ładną aurąŹródło: WP, Fot: Katarzyna Łapczyńska
d2o4j62

Pogoda we Wrocławiu. Zgodnie z zapowiedziami meteorologów, począwszy od wtorku w stolicy Dolnego Śląska będziemy mieć do czynienia z ociepleniem. Należy się spodziewać istnie wiosennej aury. Taki stan potrwa trzy dni. W piątek pogoda się pogorszy, ale na krótko. Przyszły tydzień znów powinien przynieść zapach wiosny.

Pogoda. Wrocław. 23 lutego 2021 - prawie jak pierwszy dzień wiosny. Kilka dni z bardzo ładną aurą

We wtorek, 23 lutego na termometrach we Wrocławiu odnotujemy 15 st. C. Temperatura odczuwalna może być minimalnie wyższa. Wiatr osiągać będzie średnią prędkość od 3 do 10 km/h, więc nie będzie stanowić problemu dla wrocławian.

d2o4j62

W nocy z wtorku na środę temperatura spadnie do 3 st. C. Tym samym po raz kolejny nie odnotujemy przymrozku.

Dr P. Grzesiowski: połączenie maseczki bawełnianej i chirurgicznej to dobry pomysł

Środa, 24 lutego przyniesie wzrost temperatury. Na termometrach pojawi się 17 st. C, a temperatura odczuwalna może dobić nawet do 20 st. C. Nieco silniejszy zrobi się wiatr, którego średnia prędkość momentami przekraczać będzie 10 km/h.

d2o4j62

Czwartek, 25 lutego będzie ostatnim tak ciepłym dniem w tym tygodniu. Ponownie na termometrach powinniśmy zobaczyć ok. 17 st. C. Jednak już w piątek dojdzie do załamania pogody. We Wrocławiu pojawi się bowiem deszcz i ochłodzenie (ok. 10 st. C). W weekend będzie nieco gorzej - w sobotę i niedzielę po 9 st. C.

Meteorolodzy zapowiadają jednak, że w przyszłym tygodniu na termometrach powinno się pojawić po 11-12 st. C. To już mały zalążek wiosny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2o4j62

Podziel się opinią

Share
d2o4j62
d2o4j62