Trwa ładowanie...
d2bs0a0

Pogoda. Wrocław. 13 stycznia - będzie biało. Kolejne dni ze śniegiem

Pogoda we Wrocławiu. Zgodnie z zapowiedziami, śnieg w stolicy Dolnego Śląska pojawił się już we wtorek. Biały puch utrzyma się przez kilka dni, a wraz z nim niższe temperatury.
Share
Pogoda. Wrocław. 13 stycznia 2021 - będzie biało. Kolejne dni ze śniegiem
Pogoda. Wrocław. 13 stycznia 2021 - będzie biało. Kolejne dni ze śniegiemŹródło: PAP, Fot: PAP/ANDRZEJ GRYGIEL, ANDRZEJ GRYGIEL
d2bs0a0

Pogoda we Wrocławiu. Zimowa aura dotarła do stolicy Dolnego Śląska i pozostanie z wrocławianami nieco dłużej. Już we wtorek ulice momentami były białe, choć śnieg raczej długo się nie utrzymywał. W środę opady mają być intensywniejsze, przez co warstwa białego puchu może być znacznie większa.

Pogoda. Wrocław. 13 stycznia 2021 - będzie biało. Kolejne dni ze śniegiem

W środę, 13 stycznia na termometrach we Wrocławiu zobaczymy 0 st. C, ale temperatura odczuwalna kształtować się będzie na poziomie -5 st. C. Nieco na sile przybierze wiatr, który będzie osiągać prędkość od 12 do 24 km/h. Pojedyncze podmuchy mogą osiągnąć nawet moc przekraczającą 50 km/h.

d2bs0a0

Jeśli chodzi o śnieg, to najintensywniejszy opad spodziewany jest w godzinach porannych. Miejscami może on nawet wynieść 4 mm na godzinę. W dalszej części dnia sytuacja się uspokoi i opad nie przekroczy 1 mm. Wieczorem opady znów będą intensywniejsze - na poziomie ok. 2 mm na godzinę.

Brak prawa do odmowy przyjęcia mandatu. Roman Giertych o państwie policyjnym

W nocy ze środy na czwartek temperatura we Wrocławiu spadnie do -1 st. C, ale odczuwalna wyniesie -5 st. C. Przez całą noc padać będzie deszcz, a kierowcy powinni to mieć na uwadze. Drogi w wielu miejscach będą bowiem śliskie.

d2bs0a0

Czwartek, 14 stycznia przyniesie kolejny mroźny dzień - za dnia temperatura wyniesie 0 st. C, ale odczuwalna ponownie oscylować będzie wokół -5 st. C. Opady śniegu nie będą tak intensywne jak w środę, ale ponownie należy ich oczekiwać od rana do nocy.

Jeszcze chłodniej zrobi się w piątek, 15 stycznia. Za dnia na termometrach zobaczymy -3 st. C, a temperatura odczuwalna wyniesie -7 st. C. Opady śniegu będą minimalne i przelotne. Nie przekroczą nawet 1 mm na godzinę.

Weekend przyniesie dalsze ochłodzenie - w sobotę czy niedzielę należy się spodziewać za dnia -4 st. C, a w nocy mrozy przekraczające -10 st. C. Temperatura odczuwalna będzie jeszcze niższa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bs0a0

Podziel się opinią

Share
d2bs0a0
d2bs0a0