Trwa ładowanie...

Oleśnica. Rzucił się z nożem na własnego ojca. To nie jego pierwszy konflikt z prawem

W poniedziałek wieczorem w kamienicy przy ul. Kilińskiego w Oleśnicy doszło do rodzinnej awantury, w wyniku której poszukiwany był 39-latek. Policja podejrzewa go o atak nożem na własnego ojca. Mężczyznę udało się zatrzymać. Okazało się, że to nie pierwszy jego konflikt z prawem.
Share
Oleśnica. Rzucił się z nożem na własnego ojca. To nie jego pierwszy konflikt z prawem
Oleśnica. Rzucił się z nożem na własnego ojca. To nie jego pierwszy konflikt z prawemŹródło: Policja
d2v4cfb

39-latek brał udział w rodzinnej awanturze w jednym z bloków przy ul. Kilińskiego w Oleśnicy. W trakcie jej trwania najprawdopodobniej ugodził swojego ojca nożem. Stan poszkodowanego określany jest jako ciężki. Obecnie 68-letni mężczyzna przebywa w szpitalu.

Oleśnica. Rzucił się z nożem na własnego ojca. To nie jego pierwszy konflikt z prawem

Policja ujęła już podejrzanego. Wiadomo, że w trakcie zatrzymania mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Mundurowi poinformowali, że miał on 1,02mg/l w wydychanym powietrzu.

d2v4cfb

Po zatrzymaniu okazało się, że sprawca był poszukiwany przez policję w celu odbycia kary w związku z prawomocnym wyrokiem sądu w innej sprawie. W związku z tym prokuratura nie musiała wnosić o zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Sytuacja była klarowna. Nie był to jego pierwszy konflikt z prawem.

Inauguracja Joe Bidena. Dziwny wpis Joachima Brudzińskiego. Aleksander Kwaśniewski komentuje

Jak informuje dolnośląska policja, zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do aresztu śledczego. Zebrany materiał pozwolił na postawienie mu zarzutów. 39-latek został oskarżony o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała, za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

d2v4cfb

O dalszych losach zatrzymanego mężczyzny zadecyduje sąd. Istotny będzie także stan zdrowia ojca nożownika. Jeśli jego uszkodzenia ciała będą trwałe lub też jego stan się pogorszy, sytuacja oprawcy może się skomplikować.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v4cfb

Podziel się opinią

Share
d2v4cfb
d2v4cfb