Trwa ładowanie...

Oława. Poważny wypadek młodej kobiety. "Moja koleżanka krwawi, rodzice mnie zabiją"

Piękna pogoda, błękit nieba i świecące słońce sprawiają, że większość mieszkańców regionu zaczyna dzień z uśmiechem na twarzy. Niestety, rano na drogach wciąż bywa bardzo ślisko po nocnych przymrozkach. Przekonała się o tym młoda dziewczyna, która pod Oławą nie opanowała samochodu i wpadła do rowu.
Share
Oława. Poważny wypadek młodej kobiety. "Moja koleżanka krwawi, rodzice mnie zabiją"
Oława. Poważny wypadek młodej kobiety. "Moja koleżanka krwawi, rodzice mnie zabiją"Źródło: KP PSP Oława
d2v4cfb

To był bardzo poważny wypadek. Jadąca Oplem Corsą dziewczyna nie opanowała pojazdu, wpadła w poślizg i wyleciała w drogi. Na szczęście, samochód nie uderzył w drzewo w z ogromnym impetem, tylko wpadł pomiędzy konary.

Kierująca sama zadzwoniła po służby ratunkowe. - Miałam poślizg i wjechałam do lasu. Moja koleżanka krwawi… Rodzice mnie zabiją - tak brzmiało zgłoszenie, jakie trafiło do Państwowej Straży Pożarnej w Oławie.

Oława. Poważny wypadek młodej kobiety. "Moja koleżanka krwawi, rodzice mnie zabiją"

Mimo poważnej sytuacji, dziewczyna bardzo rzeczowo opisała sytuację. Na miejscu po kilku minutach pojawiły się służby ratunkowe. Do zdarzenia doszło w Bystrzycy, na drodze w kierunku Leśnej Wody.

d2v4cfb

Dr P. Grzesiowski: połączenie maseczki bawełnianej i chirurgicznej to dobry pomysł

- Nagłe ocieplenie, z zapowiadaną maksymalną temperaturą nawet do 17 stopni, stanowi przyjemną odmianę po niskich temperaturach z pierwszej połowy lutego. Dodatkowo, promienie słoneczne i coraz wcześniejszy wschód słońca… mogą mylić kierowców. W nocy bowiem, temperatury wciąż spadają poniżej zera stopni. O poranku, na drogach zwłaszcza tych mniej uczęszczanych, biegnących przez las, jest bardzo ślisko - informuje bryg. Krzysztof Gielsa z KP PSP Oławie.

Tym razem wszystko skończyło się szczęśliwie. Strażacy usunęli gałęzie i umieścili poszkodowaną pasażerkę na desce ortopedycznej. Była przytomna i po chwili została oddana w ręce ratowników z Pogotowia Ratunkowego.

d2v4cfb

Czołowe zderzenie z jednym z drzew mogłoby zakończyć się tragicznie. Na szczęście, taki scenariusz nie miał miejsca. Warto jednak zachować szczególną ostrożność, szczególnie podczas porannej drogi do pracy. Nawierzchnia potrafi być jeszcze bardzo zdradliwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v4cfb

Podziel się opinią

Share
d2v4cfb
d2v4cfb