Trwa ładowanie...

Koronawirus. Wrocław. Reklama za złotówkę na stadionie Śląska

Wrocławski klub proponuje lokalnym przedsiębiorcom swoje przestrzenie reklamowe za symboliczną złotówkę. Szefowie drużyny rozpoczynają kampanię #WróćDoGry.

Share
Koronawirus. Wrocław. Reklama za złotówkę na stadionie ŚląskaŹródło: Materiały prasowe
d1p9vgs

Jeśli nic się nie zmieni, piłkarska ekstraklasa ma wznowić rozgrywki 29 maja. Do rozegrania zostały 4 kolejki sezonu zasadniczego oraz następnie po siedem meczów w każdej z grup: mistrzowskiej i spadkowej. Śląsk Wrocław zajmuje w tabeli czwarte miejsce i naprawdę musiałby się stać rzeczy nieprawdopodobne, żeby drużyna nie trafiła do grupy mistrzowskiej, w której rywalizacja będzie się toczyła o tytuł mistrza Polski.

Choć na stadion nie wejdą kibice, to jednak rozgrywki nadal będzie pokazywał Canal +. Zatem jest to nadal atrakcyjna okazja do promowania swojej firmy. Można nawet powiedzieć, że w związku z obecnymi obostrzeniami, z pewnością więcej kibiców będzie oglądało transmisje.

Klub oświadczył, że zdaje sobie sprawę, iż walka z rozprzestrzenianiem się koronawirusa niesie za sobą ograniczenia, na skutek których prowadzenie firmy staje się dziś olbrzymim wyzwaniem. Akcja #WszyscyZaŚląskiem polegająca na wspieraniu klubu poprzez zakup voucherów dowodzi, że w trudnych chwilach WKS może liczyć na swoich kibiców.

Koronawirus. Klub pomoże przedsiębiorcom

#

W geście solidarności Śląsk Wrocław – największy klub sportowy w regionie, łączący różne środowiska – pomoże teraz lokalnym przedsiębiorcom dotrzeć do klientów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

d1p9vgs

- Śląsk ma szczególne, emocjonalne znaczenie dla lokalnej społeczności i naszym obowiązkiem jest angażowanie się w ważne sprawy i troskę o nasze otocznie - również otoczenie biznesowe. Chcemy wyciągnąć pomocną dłoń do przedsiębiorców, umożliwiając im reklamę za naszym pośrednictwem. Mamy głęboką nadzieję, że w ten sposób przekażemy im impuls do dalszej działalności i być może zbudujemy długotrwałe, wartościowe relacje – podkreśla Michał Mazur, dyrektor marketingu i promocji Śląska Wrocław.

Akcja #WróćDoGry skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Wrocławia i z Dolnego Śląska, odznaczających się wysoką wrażliwością i rodzinnym charakterem. Śląsk Wrocław w tym trudnym czasie udostępni za symboliczną złotówkę swoje przestrzenie reklamowe on-line (m.in. stronę internetową, social media), a po wznowieniu rozgrywek także ekspozycję na nośnikach reklamowych na Stadionie Wrocław podczas meczów PKO Ekstraklasy (konieczne będzie jedynie jednorazowe pokrycie kosztów produkcji reklamy).

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz sposobu jak dotrzeć do klientów z informacją o swojej firmie, produkcie lub usłudze, nie narażając się przy tym na wysokie koszty, zgłoś się do nas: marketing@slaskwroclaw.pl. Ustalimy szczegóły i formę współpracy, tworząc wspólnie dedykowaną reklamę. Liczba miejsc reklamowych jest ograniczona, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy je do 13 maja. Określ także, czy mógłbyś przygotować specjalna ofertę dla fanów WKS-u… i wróć z nami do gry!

d1p9vgs

Zobacz też: Koronawirus. Czy zabraknie pieniędzy na polski sport? "Liczę, że budżet ministerstwa sportu będzie wyglądał tak samo"

d1p9vgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1p9vgs
d1p9vgs