Trwa ładowanie...
d4eq2i3

Koronawirus we Wrocławiu. 66-latek opuścił szpital przy ul. Koszarowej. Wygrał walkę z chorobą

W momencie walki z COVID-19 każda dobra wiadomość cieszy podwójnie. W środę ze szpitala na ul. Koszarowej wypisany został 66-letni mężczyzna. Przeprowadzone u niego badania wykazały, że został wyleczony z koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bilans chorych na koronawirusa w regionie rośnie. (PAP, Fot: Wojtek Jargiło/PAP)
d4eq2i3

Informację o wyzdrowieniu 66-latka przekazało Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, bo mężczyzna jest jego podopiecznym. Bezdomny jako jeden z pierwszych wrocławian trafił do szpitala przy ul. Koszarowej z podejrzeniem zachorowania na koronawirusa.

"Cieszymy się, że pan Czesław pokonał wroga" - napisało krótko Towarzystwo na swoim fanpage'u.

Stan mężczyzny poprawił się w ostatnich dniach, po tym jak zastosowana u niego terapia dała efekty. Po kilkukrotnym przeprowadzeniu testów na obecność koronawirusa, które dały wynik negatywny, pozwolono mu opuścić placówkę im. J. Gromkowskiego.

d4eq2i3

Informacji o wyzdrowieniu 66-latka nie potwierdziło jeszcze Ministerstwo Zdrowia. To pierwszy pacjent z Wrocławia, który wygrał walkę z koronawirusem.

Jako pierwszy w kraju zgodę na opuszczenie szpitala po wyleczeniu z koronawirusa otrzymał tzw. pacjent zero, który był leczony w Zielonej Górze.

Podziel się opinią

Share

d4eq2i3

d4eq2i3
d4eq2i3