Trwa ładowanie...

Koronawirus. Kolejny klub fitness nie wytrzymał pandemii. Lokal i sprzęt na sprzedaż

Pandemia COVID-19 dotknęła wiele branż. Do grona najbardziej poszkodowanych przedsiębiorców należą właściciele klubów fitness i siłowni. Przedłużających się obostrzeń nie wytrzymał klub Fitness Centrum 48 na osiedlu Piekary w Legnicy. Sprzęt i wyposażenie lokalu są na sprzedaż.
Share
Koronawirus. Kolejny klub fitness nie wytrzymał pandemii. Lokal i sprzęt na sprzedaż
Koronawirus. Kolejny klub fitness nie wytrzymał pandemii. Lokal i sprzęt na sprzedażŹródło: Unsplash.com, Fot: Danielle Cerullo
d1qh6zx

Właściciele klubu Fitness Centrum 48 przy ul. Izerskiej w Legnicy bardzo długo walczyli o przetrwanie. Udało im się przeżyć niemal rok. Niestety, brak perspektyw na ponowne otwarcie oraz wysokie koszty utrzymania spowodowały, że miejsce to trzeba było zamknąć.

- Z powodu przeciągającego się lockdownu i braku finansowej pomocy ze strony państwa podjęliśmy niezwykle trudną dla nas decyzję: zamykamy Fitness Centrum 48 - poinformowali dziennikarzy portalu tulegnica.pl właściciele klubu.

Koronawirus. Kolejny klub fitness nie wytrzymał pandemii. Lokal i sprzęt na sprzedaż

Sprzęt do ćwiczeń, z którego korzystali klubowicze z ul. Izerskiej można teraz kupić. "Po okazyjnej cenie odstąpimy lokal o powierzchni około 380 metrów kwadratowych wraz z kompletnym wyposażeniem. Oferta ważna jest tylko do końca lutego, po tym czasie rozpoczniemy sprzedaż detaliczną" - czytamy w komunikacie Fitness Centrum 48.

d1qh6zx

Prof. Szuster-Ciesielska: mutacja brytyjska zdominuje także Polskę

Klub wraz z wyposażeniem wyceniono na 30 tys. zł. Płatność można rozłożyć na raty. Nie jest to pierwsze bankructwo w tej branży. Wcześniej upadła sieć Fitness World, która posiadała siłownie m.in. na Dolnym Śląsku.

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią zamykają się kolejne firmy, głównie z branży turystycznej, sportowej oraz gastronomii. Co chwilę zgłaszają się przedsiębiorcy, którzy chcą odstąpić swój biznes w okazyjnej cenie, ponieważ nie stać ich na dalsze jego prowadzenie.

d1qh6zx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qh6zx

Podziel się opinią

Share
d1qh6zx
d1qh6zx