Trwa ładowanie...

Karambol na A4. Tworzy się gigantyczny korek

Na autostradzie A4 między Kątami Wrocławskimi a Pietrzykowicami, na jezdni w kierunku Zgorzelca, doszło do zderzenia pięciu samochodów i motocykla. Trasa w kierunku granicy z Niemcami jest zablokowana. Na A4 tworzy się gigantyczny korek, GDDKiA i policja zalecają skorzystanie z objazdów.

Share
Karambol na A4. Tworzy się gigantyczny korek
Karambol na A4. Tworzy się gigantyczny korekŹródło: WP, fot: Łukasz Kuczera
d4aqj9d

Jak informuje wrocławski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w niedzielę doszło do poważnego wypadku na autostradzie A4 pomiędzy Kątami Wrocławskimi a Pietrzykowicami. Na jezdni w kierunku Zgorzelca doszło do zderzenia pięciu pojazdów oraz motocykla.

Zniszczone samochody zatarasowały jezdnię, dlatego przejazd w kierunku granicy z Niemcami jest niemożliwy. Z tego powodu na autostradzie A4 utworzył się gigantyczny korek, który ok. godz. 14.00 liczył już ok. 10 kilometrów.

Karambol na A4. Tworzy się gigantyczny korek

Utrudnienia na autostradzie A4 mogą potrwać nawet kilka godzin. Dlatego też GDDKiA i policja zalecają skorzystanie z objazdów. Jednym z rozwiązań może być skorzystanie z węzła Wrocław Południe i skierowanie się na Autostradową Obwodnicę Wrocławia, a następnie na drogę krajową nr 94 w kierunku Legnicy.

d4aqj9d

Jagoda Grondecka już w Polsce. Mówi, dlaczego zdecydowała się na powrót

Warto jednak pamiętać, że na AOW w okolicach węzła Stadion mamy do czynienia ze zwężeniem trasy. Jest to spowodowane montażem ekranów akustycznych wzdłuż ul. Żernickiej. Dlatego w tym miejscu również mogą tworzyć się zatory.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4aqj9d

Podziel się opinią

Share
d4aqj9d
d4aqj9d