Trwa ładowanie...

Jacek Jaworek poszukiwany. 20 tys. zł za pomoc w ujęciu, apel dolnośląskiej policji

Od tygodnia Jacek Jaworek jest poszukiwany przez policję w związku z brodnią, do której doszło w miejscowości Borowce koło Częstochowy. Za pomoc w ujęciu Jaworka otrzymać można 20 tys. zł. W akcję zaangażowała się nawet dolnośląska policja.

Share
Jacek Jaworek poszukiwany. 20 tys. zł za pomoc w ujęciu, apel dolnośląskiej policji
Jacek Jaworek poszukiwany. 20 tys. zł za pomoc w ujęciu, apel dolnośląskiej policjiŹródło: Policja
dullc3m

Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce pod Częstochowy. Tego dnia w domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Obie ofiary zostały zastrzelone - z ustaleń śledczych wynika, że w ich kierunku wystrzelono 10 pocisków.

Policja ustaliła, że za zbrodnią stoi Jacek Jaworek. Mężczyzna od tygodnia ukrywa się jednak przed mundurowymi. Zaraz po strzelaninie Jaworek zbiegł z miejsca zdarzenia, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Jacek Jaworek poszukiwany. 20 tys. zł za pomoc w ujęciu, apel dolnośląskiej policji

W piątek Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach wyznaczył nagrodę w wysokości 20 tys. zł za informacje, które przyczynią się do tego, że Jacek Jaworek zostanie zatrzymany albo też uda się odnaleźć jego ciało. Jedna z hipotez policji zakłada, że mężczyzna po zbrodni popełnił samobójstwo i nie żyje.

dullc3m

Wakacje za granicą. Obowiązkowa kwarantanna mitem? Prof. Simon o omijaniu przepisów

W poszukiwania mężczyzny włączyła się Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu. Na jej stronach opublikowano komunikat dotyczący nagrody za pomoc w ujęciu Jacka Jaworka. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na ten temat, powinien zatelefonować pod wskazane numery:

  • 798 031 306
  • 47 858 12 55
  • 112
dullc3m

"W chwili zdarzenia Jacek Jaworek ubrany był w granatową koszulkę z jasnym napisem na przedniej części, granatowe spodnie jeansowe oraz szarą bluzę dresową. Po zdarzeniu poszukiwany mężczyzna mógł się przebrać. Na prawej łopatce ma widoczną przez koszulkę narośl o rozmiarze 5-7 centymetrów. Uwaga! Poszukiwany może posiadać broń palną! Może próbować ucieczki! Może zachowywać się agresywnie!" - informuje policja w komunikacie, jaki opublikowano na stronie KWP we Wrocławiu.

Policja gwarantuje anonimowość. Jednocześnie przypomina, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dullc3m

Podziel się opinią

Share
dullc3m
dullc3m