Trwa ładowanie...

Karambol pod Wrocławiem. Korki na autostradzie A4 i AOW

Potężne zderzenie na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Jak informują służby, ranne zostały dwie osoby. W wyniku zderzenia autostrada A4 oraz AOW tonęły w korkach.

Share
Wypadek pod Wrocławiem. Na autostradzie A4 i AOW były duże korki
Wypadek pod Wrocławiem. Na autostradzie A4 i AOW były duże korki Źródło: Materiały WP, fot: Adobe
dyldjpo

Do wypadku na autostradzie A4 doszło pod Wrocławiem między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 2 sierpnia w godzinach popołudniowych.

Wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Ranne dwie osoby

Pierwsze zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4 wpłynęło do stanowiska kierowania służb we Wrocławiu około godziny 18. Na miejsce zadysponowano policję, jednostki straży pożarnej oraz ratowników pogotowia medycznego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń służb, na autostradzie A4 zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka.

Ziobro zyska posła? W tle kontrowersje wokół przywilejów dla szczepionych

- Zablokowany jest jeden pas, ruch odbywa się pasem prawym i pasem awaryjnym - przekazał w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" Patryk Nowak, dyżury Zespołu Zarządzania Ruchem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

dyldjpo

Autostrada A4 i AOW zablokowane. Wypadek pod Wrocławiem

W wyniku wypadku na autostradzie A4 pod Wrocławiem ranne zostały dwie osoby. Utrudnienia na drodze trwały do godziny 20:30.

Z ustaleń służb wynikało, że korek na A4 ciągnął się aż do Bielan Wrocławskich. Z powodu wypadku zablokowana została też AOW. Korek ciągnął się od węzła Wrocław Południe (skrzyżowanie z A4) do węzła Wrocław Zachód.

To drugi poważny wypadek, który miał miejsce na autostradzie A4 w poniedziałek 2 sierpnia. Około godziny 14 samochód osobowy uderzył w bariery na węźle Legnica Południe, a chwilę później wjechał w niego autokar z Ukrainy. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poważnie ranne.

Źródło: "Gazeta Wrocławska"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dyldjpo

Podziel się opinią

Share
dyldjpo
dyldjpo