Trwa ładowanie...

Dramat na Dolnym Śląsku. Nagle świat stanął do góry nogami

Potężny huk, a później trzask spadającego drzewa - dokładnie to przeżyły osoby podróżujące samochodem po drodze wojewódzkiej numer 328 w Duninowie. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby.

Share
Duninów. Dramat na Dolnym Śląsku. Nagle świat stanął do góry nogami
Duninów. Dramat na Dolnym Śląsku. Nagle świat stanął do góry nogami Źródło: Facebook, fot: OSP Trzebnice
dullc3m

Niebezpieczny wypadek na drodze wojewódzkiej numer 328 w miejscowości Duninów na Dolnym Śląsku. Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 lipca rano.

Duninów. Samochód dachował, na auto spadło drzewo

Pierwsze zgłoszenie o wypadku wpłynęło do stanowiska kierowania służb w Polkowicach około godziny 8. Na miejsce zadysponowano patrol policji, jednostki straży pożarnej oraz ratowników pogotowia medycznego.

Przybyły do Duninowa patrol policji potwierdził, że na DW 328 doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu osobowego.

Tusk uderza w Gowina. Riposta na zarzut o "elastyczności"

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na drodze w Duninowie między Chocianowem a Rokitkami, samochód osobowy wpadł w poślizg i ściął przydrożne drzewo.

dullc3m

Wypadek w Duninowie. Na DW 328 ranne trzy osoby

Potwierdzają to zdjęcia, które na Facebooku opublikowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebnicach. Widzimy na nich samochód osobowy leżący na dachu. Na podwoziu pojazdu leży obalone wcześniej drzewo.

Jak wynika z informacji służb, w wyniku wypadku w Duninowie ranne zostały trzy osoby. "Mężczyznom została udzielona kwalifikowana pierwsza pomoc przez przybyłych na miejsce strażaków, następnie osoby poszkodowane zostały przekazane zespołowi Pogotowia Ratunkowego" - czytamy w komunikacie OSP w Trzebnicach.

W związku z wypadkiem w Duninowie DW 328 przez kilka godzin była zablokowana. W tym czasie usunięto powalone drzewo oraz zniszczony samochód. Na czas utrudnień policja wyznaczyła objazdy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dullc3m

Podziel się opinią

Share
dullc3m
dullc3m