Trwa ładowanie...
d2h9zra

Dawid Podsiadło we Wrocławiu – sprawdź kiedy koncert i ile kosztują bilety

Koncert Dawida Podsiadły to wydarzenie na które czekają tysiące fanów. Otwarta sprzedaż biletów ruszyła w piątek. Ile kosztują wejściówki i kiedy odbędzie się koncert Dawida Podsiadły we Wrocławiu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło zagra 20 czerwca we Wrocławiu.
Dawid Podsiadło zagra 20 czerwca we Wrocławiu. (East News)
d2h9zra

[ Dawid Podsiadło ](https://tech.wp.pl/tag/dawid%20podsiad%C5%82o) – koncert we Wrocławiu

Już w przyszłym roku Dawid Podsiadło wystąpi na Stadionie Wrocław. Artysta gwarantuje, że wrażeń nie zabraknie, a koncert będzie zapowiadał nowe utwory. Wcześniej Podsiadło zagra w Gdańsku, w obiekcie Ergo Arena. Młody piosenkarz od lat podbija świat polskiej muzyki rozrywkowej. Cenią go krytycy, a niemal każdy utwór szturmem wdziera się na listy przebojów i podbija serca fanów. Świadczą o tym liczne nagrody – tylko w tym roku Podsiadło zdobył Fryderyki w kategoriach: kompozytor roku oraz zbiorową nagrodę za najlepszą oprawę graficzną i teledysk roku, otrzymał również Paszport Polityki w kategorii muzyka popularna i wiele innych wyróżnień.
## Dawid Podsiadło we Wrocławiu – bilety
Przedsprzedaż biletów ruszyła w czwartek, 19 grudnia i były one dostępne wyłącznie dla użytkowników Allegro Smart. Od piątku, 20 grudnia wszyscy fani mogą już zakupić wejściówki na koncert Dawida Podsiadło we Wrocławiu, jednak trzeba pamiętać o ograniczeniu ilościowym – jedna osoba może kupić maksymalnie cztery bilety. Wielbiciele artysty nadal mogą kupić bilety na wydarzenie. Większość została wyprzedana, jednak Podsiadło wierzy, że w przypadku koncertu we Wrocławiu, nie powinno ich zabraknąć.

Dawid Podsiadło zagra na stadionie we Wrocławiu 20 czerwca. Bilety są personalizowane i wymagają podania danych wszystkich uczestników. Obsługa będzie kontrolowała, czy informacje podane wcześniej są zgodne z dokumentami osoby wchodzącej na koncert. Bilety można kupić już za 59 złotych, maksymalne ceny to 159 złotych.

d2h9zra

Podziel się opinią

Share

d2h9zra

d2h9zra