Trwa ładowanie...

40-latka wpadła w furię na ulicy. Wyżyła się na zaparkowanym samochodzie

Dwaj mężczyźni w Boguszowie-Gorcach nie byli zainteresowani rozmową z pewną 40-latką, co wyprowadziło kobietę z równowagi. Zaczęła ona niszczyć zaparkowany przy ulicy samochód, wybijając w nim szybę oraz uszkadzając karoserię.

Share
40-latka wpadła w furię na ulicy. Wyżyła się na zaparkowanym samochodzie
40-latka wpadła w furię na ulicy. Wyżyła się na zaparkowanym samochodzieŹródło: Policja
dq31el9

Do nietypowego zdarzenia doszło przy ul. Walentynowicz w Boguszowie-Gorcach. Jak informuje wałbrzyska policja, w godzinach wieczornych w tym miejscu spotkało się dwóch mężczyzn. W pewnym momencie w ich rozmowę włączyła się nieznana 40-latka.

Później wydarzenia w Boguszowie-Gorcach przybrały dość zaskakujący obrót i zakończyły się interwencją policji. - Jako że obaj mężczyźni nie byli zainteresowani rozmową z kobietą, podejrzana postanowiła po złości uszkodzić karoserię zaparkowanego na drodze samochodu osobowego oraz rozbiła boczną szybę tego pojazdu - informuje podkom. Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

dq31el9

40-latka wpadła w furię na ulicy. Wyżyła się na zaparkowanym samochodzie

Świadkowie zdarzenia zgłosili sprawę policji. Wezwani na miejsce funkcjonariusze zatrzymali 40-letnią kobietę. Nie przyszło im to jednak łatwo. - Zanim jednak to nastąpiło agresywna kobieta znieważyła ich słowami wulgarnymi. Ponadto podejrzana naruszyła nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy - dodaje podkom. Marcin Świeży.

Najbogatsi sterują szczepieniami. Zdecydowany głos szefa ONZ ws. szczepionek

Jak się okazało, wpływ na zachowanie zatrzymanej kobiety miał alkohol. W momencie popełnienia przestępstw kobieta była pijana. Dopiero po wytrzeźwieniu 40-latka usłyszała zarzuty w pobliskiej prokuraturze.

- Za popełnione czyny kobieta może teraz trafić za kraty więzienia na 5 lat - podsumowuje podkom. Marcin Świeży.

Źródło: Policja
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dq31el9

Podziel się opinią

Share
dq31el9
dq31el9